SpäťÚvod / Doprava

Doprava

Doprava

Medzinárodná doprava a zasielateľstvo je hlavnou činnosťou spoločnosti AUTOTRANSPORT, s.r.o.. Okrem Slovenska  prepravujeme tovar klasickými a veľkoobjemovými návesmi hlavne do a z krajín strednej a západnej Európy, a to prevažne do Českej republiky, Nemecka, Rakúska, Francúzska, Talianska, Švajčiarska, Holandska, Belgicka, Španielska, Portugalska a Anglicka. 

 
Spoločnosť má stálych dlhodobých obchodných partnerov či už v oblasti výroby, alebo logistiky. Okrem spolupráce s týmito partnermi firma využíva aj široký okruh slovenských a zahraničných nadnárodných špedícií. Vďaka nim preto môžeme pohotovo riešiť problémy, ktoré by mohli počas prepravy vzniknúť.
Prepravný poriadok

Prepravný poriadok

Prepravný poriadok cestnej nákladnej dopravy vydaný spoločnosťou AUTOTRANSPORT, s.r.o. podľa §4 zákona Národnej rady Slovenskej republiky č.56/2012 Z. z. o cestnej doprave.

Vozový park

Vozový park

Spoločnosť má v súčasnosti k dispozícii 50 návesových súprav značiek Mercedes - Benz a VOLVO, v prevedení EURO 3, EURO 4 a EURO 5. Tieto vozidlá sú vybavené potrebnými dokladmi a certifikátmi k jazde, mobilnými telefónmi, monitorovacími...

Certifikáty

Tu nájdete prehľad všetkých dôležitých certifikátov, týkajúcich sa Medzinárodnej nákladnej dopravy.