SpäťÚvod / Partneri / Fixemer Logistics

Fixemer Logistics

Fixemer Logistics

Sme Vaším partnerom pre kompletné náklady prepravované nákladnými vozidlami v ramci celej Europy - na Blízky a Stredný Východ a do častí Ázie.

Využite naše rozssiahle dopravné možnosti.
Od r. 1951 neustále rozširujeme medzinárodné oblasti, do ktorých jazdíme - patríme k priekopníkom prepravy vo východnej Európe.Vďaka našej rozsiahlej sieti zákazníkov a partnerov, ako aj zameraniu sa na hlavný predmet nášho podnikania - „prepravu kompletných nákladov nákladnými automobilmi“ - patríme dnes k najvýkonnejším poskytovateľom prepravných služieb v Európe.

Pre vašu dopravu máme vždy vhodné riešenie.
Na dopravu Vašich výrobkov používame najmodernejsiu techniku a sluzby preverenych a certifikovanych prepravnych spolocnosti. - Na želanie zaistime specialne vybavenie. - Celkom podľa vašich požiadaviek. Ponukame prepravne moznosti v celej Europe – vždy a všade.

Zvýšte dostupnosť svojich výrobkov.
S vysokym počtom vlastných prívesov využívame výhody kombinovanej prepravy po vode, železnici a na cestách: úsporne a ekologicky. Dnes organizujeme retazce dodavok vaseho tovaru na zajtra.

Služby už pred prvým kilometrom v každom európskom jazyku.
Naša logistická sieť je budovaná v jednotlivých ziskových strediskách, ktoré vedú na vlastnú zodpovednosť pracovnici v rodnej reci. To pre našich zákazníkov znamená: medzikultúrnu komunikáciu, krátke cesty a rýchle reakčné časy po celom dodávateľskom reťazci.

Optimalizujeme Vašu logistiku.
S pomocou najmodernejších systémov na elektronické spracovanie údajov pracujeme sústavne na optimalizácii logistických procesov. Naše moderné komunikačné riešenia spájajú obchodných partnerov rýchlo, bezpečne a s nízkymi nákladmi. Toto vedie k znižovaniu nákladov na proces a k zlepšovaniu záruky plánovania všetkých zúčastnených podnikov. Zabespecujeme logistické systémy pre perfektné riadenie dodávateľských reťazcov.

Na všetky naše služby vám zaručujeme najvyššiu možnú kvalitu!
Náš Total Quality Management System je certifikovaný v rámci ISO a taktiež prešiel systémom hodnotenia bezpečnosti a kvality Európskeho zväzu chemického priemyslu.

Využite našu veľkú celoeurópsku sieť, naše moderné informačné technológie, naše riadenie kvality a najmä výkonné, profesionálne nasadenie všetkých našich zamestnancov.

Fixemer Logistics: Váš poskytovateľ dopravných a logistických služieb v Európe